na zdjęciu ekskluzywne wnętrze apartamentu w Radomsku do sprzedaży

Apartament w Radomsku

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o powierzchni 80 m2 (3 pokoje) położony w 3-kondygnacyjnej kamienicy, w Radomsku (woj. łódzkie) za cenę 336 084 zł.
Apartament doskonale nadaje się dla pracującego małżeństwa z uczącymi się dziećmi. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Cena do negocjacji.

Apartament w atrakcyjnej lokalizacji – cicha, spokojna okolica, w otoczeniu zadbanej i zagospodarowanej zabudowy budynkami jednorodzinnymi.
Apartament dwupoziomowy:
POZIOM 1:
– wiatrołap
– hall
– pokój
– aneks kuchenny
– łazienka
PIĘTRO:
– hall
– pokój dziecięcy
– sypialnia

Apartament ma zamontowane w nowoczesne drzwi wejściowe, odpowiednio wyciszone, oraz okna PCV. Apartament z przynależną piwnicą o powierzchni około 8 m2. Apartament do sprzedaży wraz z wyposażeniem widocznym na zdjęciu.

Prestiżowa lokalizacja – apartament znajduje się w centrum miasta. Teren zamknięty ogrodzeniem z cegły klinkierowej, z metalowymi przęsłami, bramą dwuskrzydłową i metalową furtką. Przy furtce zamontowano elektro-zaczep oraz domofon. Nieopodal sklepy, punkty usługowo-handlowe, restauracja, bankomat, bank, apteka, przychodnia, szkoły, przedszkole, plac zabaw, park oraz przystanki komunikacji miejskiej.

W razie wszelkich pytań o ten apartament lub inne apartamenty i nieruchomości proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Radomsko, ul. Reymonta 47. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (187-163)

Kontakt:
e-mail: d.wlodara@wgn.pl
tel. +48 510 979 629

Data publikacji: 03-09-2016
Print Friendly, PDF & Email