na zdjęciu wnętrze ekskluzywnego apartamentu na wynajem w Piotrkowie Trybunalskim

Apartament w Piotrkowie Trybunalskim

Ekskluzywny apartament na wynajem o powierzchni 64 m2 (2 pokoje) zlokalizowany na II piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2012 roku, w Piotrkowie Trybunalskim (woj. łódzkie) za cenę 1 530 zł/m-c.
Apartament niezwykle luksusowy, atrakcyjny, świeży i czysty. Apartament urządzony z gustem, robiący bardzo dobre wrażenie.

Apartament składa się z:
– salonu
– sypialni
– kuchni
– garderoby
– łazienki z wc
– tarasu

Apartament z miejscem parkingowym w piwnicach budynku. W korytarzu pojemna garderoba. W sypialni łóżko z nowym materacem, szafa. W salonie wygodna kanapa, stolik rtv, stół, krzesła. Kuchnia na stronę wschodnią, połączona z salonem jadalnią. Sypialnia na stronę wschodnią. Salon z dużym tarasem na zachód.

Apartament w wysokim standardzie wykończenia – łazienka z wc w płytkach, w pokojach położone jasne panele, w kuchni płytki. Na ścianach gładzie, we wszystkich oknach rolety zewnętrzne., kompletna zabudowa kuchni wraz ze sprzętem, wyposażenie łazienki, umeblowana garderoba.

Apartament jest ogrzewany centralnie, z sieci miejskiej. W opłacie czynszu zawarte ogrzewanie, monitoring, ochrona, etc. Apartament stosunkowo ekonomiczny w utrzymaniu: do ceny wynajmu należy doliczyć czynsz 470 zł + garaż 250 zł + jednorazową kaucję 2 000 złotych. Apartament do wynajęcia na dłuższy okres. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. (084-4307)

Kontakt:
Tel. +48 44 649 65 40

Data publikacji: 15-07-2016
Print Friendly, PDF & Email