widok na wnętrze luksusowego apartamentu w Ostrowie Wielkopolskim do sprzedaży

Apartament w Ostrowie Wielkopolskim

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 82,90 m2 (4 pokoje) położony na parterze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 1999 roku, w Ostrowie Wielkopolskim (woj. wielkopolskie) za cenę 249 000 zł.
Sprzedaż bezpośrednia: kupujący nie płaci prowizji
Apartament składa się z:
– salonu
– aneksu kuchennego
– 3 sypialni
– łazienki
– wc
– przedpokoju
– tarasu

Apartament w bardzo dobrym stanie, gotowy do wprowadzenia się i zamieszkania, bez ponoszenia dodatkowych nakładów na remont. Okna drewniane, w większości skierowane na południowy – zachód, wszystkie z antywłamaniowymi roletami zewnętrznymi. Dodatkowo bezpieczeństwo Państwu zapewni zamontowany system alarmowy.

Wysoki standardapartament w salonie i sypialniach ma położone zadbane panele podłogowe. Wszystkie ściany gipsowane, świeżo malowane. Łazienka wykończona glazurą wyposażona w wannę, umywalkę i szafki łazienkowe. Odpowiednio wkomponowany aneks kuchenny jest w pełni umeblowany i wyposażony.

Dobra lokalizacja – apartament w okolicy przyjaznej rodzinom z dziećmi oraz osobom starszym, szukającym spokoju i bezpieczeństwa. Zadzwoń i umów się na spotkanie. Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup apartamentu. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-8218)

Kontakt:
e-mail: a.kaczmarek@wgn.pl
Tel. +48 62 738 11 44
Tel. +48 691 860 010

Data publikacji: 08-08-2016
Print Friendly, PDF & Email