Apartament w Olsztynie

Na sprzedaż ekskluzywny apartament 3-pokojowy o powierzchni 54,92 m2 położony na II piętrze, w 7-kondygnacyjnym budynku z 2006 roku, w dzielnicy Nagórki, w Olsztynie za cenę 310 000 zł.
Oferta bezpośrednia. Apartament komfortowy, słoneczny, na zamkniętym osiedlu (monitoring, dozór). Budynek wybudowany w nowej technologii.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– aneks kuchenny

– 2 sypialnie

– łazienka

– korytarz

– balkon

Apartament ma bardzo funkcjonalny rozkład. Przestrzenny przedpokój zapewnia swobodę komunikacyjną. Warte podkreślenia są wysokiej jakości materiały zastosowane w wykończeniu (panele, gresy, stiuki) oraz zaprojektowane oświetlenie. W cenę wliczona jest zabudowa kuchenna za sprzętem AGD (piekarnik i płyta grzewcza Bosch, zmywarka Bosch, lodówka Liebherr) oraz szafa (Indeco) w korytarzu. Nie wymaga żadnego wkładu finansowego. Bardzo niskie koszty utrzymania, średnia wysokość czynszu razem z funduszem remontowym wynosi 320 zł / 3 os. Do apartamentu przynależy bardzo duża piwnica o pow. 7,18 m2 (zostały zamontowane w niej regały).

Dodatkowo wraz z lokalem sprzedawane jest miejsce parkingowe w garażu podziemnym, zamykanym na pilota – za dodatkową cenę 25 000 zł. Do garażu i piwnicy istnieje dojazd windą, zapewniając bardzo duży komfort. Bardzo dobra lokalizacja. Położenie na zamkniętym osiedlu daje poczucie bezpieczeństwa oraz spokój. W sąsiedztwie znajdują się sklepy, przedszkola, szkoły, największy w mieście plac zabaw, ścieżki rowerowe, komunikacja miejska. Pomagamy przy formalnościach związanych z zakupem nieruchomości. Zapraszamy do oglądania. Zlecenie realizowane pod nadzorem pośrednika licencja nr 7239. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. (102-2833)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 89 527 38 33

Tel. +48 516 340 706

e-mail: e.bohdanowicz@wgn.pl

Data publikacji: 01-05-2015
Print Friendly, PDF & Email