na zdjęciu wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży w okolicach Słupska

Apartament w okolicy Słupska

Luksusowy apartament do wynajęcia o powierzchni 85 m2 (4 pokoje) położony na parterze, w 2-kondygnacyjnym budynku z 2016 roku, w okolicy Słupska (woj. pomorskie) za cenę 6 000 zł/m-c.
Ekskluzywne apartament z przynależnym ogrodem i wiatą garażową. Apartament skierowany do firm. Doskonała lokalizacja – apartament położony jest na ekskluzywnym osiedlu z ochroną całodobową i przynależnym miejscem parkingowym.

Rozkład pokoi w apartamencie:
– salon
– salon
– kuchnia
– 2 sypialnie
– przedpokój
– hol
– garderoba
– łazienka z wc

Apartament w pełni umeblowany. W kwocie czynszu zawarte są koszty eksploatacyjne, zużycie energii elektrycznej, ekskluzywny pakiet abonamentu TV wraz z Internetem z Wi-Fi, woda ciepła i zimna, ogrzewanie, wywóz nieczystości stałych i płynnych, utrzymanie części wspólnych i ogrodu. Kaucja zwrotna 6 000 zł. Jednorazowe wynagrodzenie prowizyjne pośrednika – 4 500 zł brutto.

Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-6801)

Kontakt:
Tel. +48 59 842 80 75
Tel. +48 695 220 155

Data publikacji: 29-07-2016
Print Friendly, PDF & Email