na zdjęciu widok z zewnątrz na apartamentowiec w okolicy Poznania, w którym znajduje się oferowany na sprzedaż apartament

Apartament w okolicy Poznania

Luksusowy apartament na sprzedaż o powierzchni 55,59 m2 (3 pokoje) zlokalizowany na parterze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2016 roku, w okolicy Poznania za cenę 228 000 zł.
Szukasz apartamentu dla siebie, swojej rodziny lub pod wynajem? Ten apartament jest dla Ciebie. Apartament z niezwykle dużym tarasem i ogrodem
Rozkład pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– aneks kuchenny
– łazienka
– przedpokój

Apartament wraz z przynależnym ogrodem, miejscem parkingowym oraz udziałem w częściach wspólnych budynku i gruntu. W dodatkowej cenie do nabycia spora komórka lokatorska. Do dyspozycji pozostał jeszcze jeden garaż. Bezpieczeństwo domownikom gwarantują antywłamaniowe żaluzje, zewnętrzne, antywłamaniowe drzwi, kamery oraz nowoczesny system monitoringu.

Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie pozwolenia na budowę dokumentów projektowych i oświadczenia dewelopera. Oferta ma charakter informacyjny. Zapraszam na spotkanie, indywidualne oferty apartamentów na stronach internetowych. Proszę również o kontakt telefoniczny. Szczegółowo przedstawię ofertę. Prześlę materiały poglądowe. Klientom zainteresowanym zakupem apartamentu zapewnimy również pełną obsługę w pozyskaniu kredytu. Do dyspozycji sprawdzone i niezawodne biuro finansowe. (130-2057)

Kontakt:
e-mail: jacko@wgn.pl
Tel. +48 95 739 02 02
Tel. +48 511 709 037

Data publikacji: 19-12-2016
Print Friendly, PDF & Email