wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż w okolicy Bolesławca

Apartament w okolicy Bolesławca

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 93,3 m2 (3 pokoje) usytuowany na I piętrze, w 2-kondygnacyjnym budynku, w okolicy Bolesławca (woj. dolnośląskie) za cenę 260 000 zł.
Apartament o wysokim standardzie. Apartament dzięki swojej przestronności, daje duże możliwości dowolnego zagospodarowania przestrzeni. Apartament do sprzedaży wraz z meblami kuchennymi. Kupujący nie płaci prowizji.

Rozkład pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– jadalnia
– 2 garderoby
– łazienka
– taras

Apartament z przynależną, dużą piwnicą. W salonie możliwość zamontowania kominka oraz przygotowane przyłącze na klimatyzację. Apartament niedawno przeszedł remont. W trakcie prac wymieniono wszystkie instalacje elektryczne oraz wodno-kanalizacyjne oraz położono nową instalację gazową.

Apartament ocieplony, ogrzewanie własne, gazowe. Nowy piec dwufunkcyjny z pilotem, który reguluje temperaturę dla każdego pomieszczenia. Dodatkowym atutem apartamentu jest wykostkowany, wolno stojący garaż, z doprowadzoną energią elektryczną. Apartament nie wymaga wkładu finansowego. W pobliżu przystanek, szkoła, przedszkole, kościół oraz sklep i restauracja.

W razie wszelkich pytań (apartament, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego apartamentu oraz innych apartamentów. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. (015-7743)

Kontakt:
e-mail: a.wilczynska@wgn.pl
Tel. +48 75 732 61 15
Tel. +48 533 277 426

Data publikacji: 23-07-2016
Print Friendly, PDF & Email