wnętrze ekskluzywnego apartamentu w okolicach Wrocławia na sprzedaż

Apartament w okolicach Wrocławia

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o powierzchni 80,31 m2 (3 pokoje) zlokalizowany na I piętrze, w 2-kondygnacyjnym budynku z 2014 roku, w okolicach Wrocławia (woj. dolnośląskie) za cenę 319 000 zł.
Atrakcyjna lokalizacja – apartament znajduje się na nowym, kameralnym osiedlu oddanym do użytku w 2014 roku. Spokojna, zielona okolica 3 km od zachodniej granicy Wrocławia. Apartament niezwykle słoneczny i przestronny. Wysoki standard: na podłogach kafle oraz panele, okna pcv, ogrzewanie gazowe. Apartament bezczynszowy.

Rozkład pokoi w apartamencie: korytarz + kuchnia + salon + balkon + 2 sypialnie + łazienka + wc + kotłownia / pomieszczenie gospodarcze.

Sprzedaż bezpośrednia: kupujący nie płaci prowizji. Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa Sprzedający. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15754)

Kontakt:
e-mail: k.jaworska@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 15
Tel. +48 723 477 780

Data publikacji: 31-07-2016
Print Friendly, PDF & Email