rzut na salon w apartamencie w okolicach Wrocławia

Apartament w okolicach Wrocławia

Do sprzedaży apartament 3-pokojowy o powierzchni 78,87 m2 położony na I piętrze, w 2-kondygnacyjnej kamienicy, w okolicach Wrocławia (woj. dolnośląskie) za cenę 295 000 zł.
Tylko u nas. Apartament o wysokim standardzie w XIX-wiecznym domu wielorodzinnym.

Rozkład pomieszczeń wygląda następująco: salon + sypialnia + garderoba + kuchnia + łazienka z wc + przedpokój.

Apartament bezczynszowy. Niskie koszty utrzymania: opłaty wynoszą około 400 zł miesięcznie. W apartamencie dostępny jest szybki Internet. Całkowita powierzchnia wraz z pomieszczeniami przynależnymi składa się z trzech poziomów: trzypokojowego, w pełni wyposażonego mieszkania na pierwszym piętrze (powierzchnia: 78,87 m2), przyziemia gotowego do przystosowania na potrzeby apartamentu typu studio albo lokalu użytkowego (powierzchnia: 52,25 m2), dwóch poddaszy znajdujących się bezpośrednio nad mieszkaniem, o powierzchni łącznej 74,07 m2 (49,84 m2 i 24,23 m2; istnieje możliwość zagospodarowania tych przestrzeni jako drugiego poziomu mieszkania).

Łączna powierzchnia, jaką może dysponować przyszły właściciel, wynosi 205,19 m2. Daje to ogromne możliwości aranżacyjne i wykorzystania poszczególnych poziomów na dowolne potrzeby mieszkalne lub użytkowe. Do apartamentu przynależą dodatkowo: miejsce parkingowe oraz działka o powierzchni 100 m2, która została zagospodarowana jako ogród.

Apartament jest ciekawą alternatywą dla Wrocławia, zwłaszcza dla tych, którzy mają dosyć życia w dużym ośrodku miejskim. Miejscowość jest korzystnie zlokalizowana: około 25 kilometrów od Bielan Wrocławskich i około 30 kilometrów do centrum Wrocławia. Według rozkładów jazdy PKS, dojazd autobusem do Dworca PKS we Wrocławiu zajmuje około 40 minut. Dobre połączenie ze Strzelinem, Sobótką, Dzierżoniowem, Środą Śląską i innymi miejscowościami. Dostępna podstawowa infrastruktura: sklepy, kościół, urzędy, oddział Banku Spółdzielczego, gabinety lekarskie, przychodnie, placówki edukacyjne, szkoły.

Sprzedaż bezpośrednia: kupujący nie płaci prowizji! Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa Sprzedający. Zapraszam na prezentację. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15704)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 337 84 20
Tel. +48 668 028 885
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl

Data publikacji: 28-02-2016
Print Friendly, PDF & Email