zdjęcie przedstawia wnętrze apartamentu z salonem

Apartament w okolicach Wrocławia

Do sprzedaży luksusowy apartament 2-pokojowy o powierzchni 55 m2 położony na II piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2007 roku, w miejscowości pod Wrocławiem (woj. dolnośląskie) za cenę 217 000 zł.
Apartament rozkładowy.

W skład apartamentu wchodzą następujące pomieszczenia:

salon

– sypialnia

– przedpokój

– łazienka

– kuchnia

Podłoga w łazience, kuchni oraz przedpokoju wyłożona jest terakotą wysokiej klasy ścieralności, w pokojach panele. W pełni umeblowana nowoczesna kuchnia z wygodnym oświetleniem na sensorach. Lodówka i inne urządzenia elegancko zabudowane. Wszystkie okna nowe z wbudowanymi wygodnymi roletami. Niewątpliwym atutem apartamentu poza tym, że jest bezczynszowe jest jego przestronność i to, że jest wyjątkowo ciepłe. Poza salonem w którym zostaje oświetlenie oraz regał zostają wszystkie meble dla nabywcy. W łazience poza pralką dla nowego nabywcy zostają wszystkie urządzenia. Apartament jest nowy, do tego niedawno dodatkowo odświeżony. Można w nim zamieszkać od zaraz.

Niewątpliwym atutem oferty jest jej lokalizacja – apartament położony jest obok parku i terenów spacerowych.

Liczna place zabaw, basen, ok 300 m do PKP, sklepy spożywcze i przemysłowe, urzędy i punkty usługowe ułatwią codzienne życie i zaoszczędzą czas na załatwienie codziennych spraw. Niskie koszty utrzymania, korzystna kondygnacja w budynku, za którym znajduje się parking dla mieszkańców zamykany automatycznym szlabanem. Wejście do budynku zabezpieczone domofonem. Bezczynszowe, jedynie opłaty za zarządzanie, opł, remontowa i media. Opłaty wg liczników: woda, ścieki, prąd, gaz. Dostępne wszystkie media: woda, gaz, prąd, kanalizacja, telewizja kablowa internet. Położenie w budynku: korzystne z sąsiedztwem dużego parku. Apartament zadbany, do wprowadzenia. Ogólny stan techniczny budynku i lokalu bardzo dobry. Budynek ocieplony. Budynek zlokalizowany przy parku ze stawem i podświetloną całe lato fontanną. Przy budynku parking dla mieszkańców. Zaledwie 300 metrów do dworca PKP. W pobliżu można zrobić zakupy w supermarketach, skorzystać z pomocy rehabilitanta lub lekarza (przychodnia lekarska i gabinet rehabilitacyjny) zrelaksować się u kosmetyczki bądź fryzjera, czy spędzić czas z dziećmi na licznych placach zabaw. 26 km do centrum Wrocławia. 15 km do centrum Brzegu. 9 km do węzła komunikacyjnego A4. Apartament warty obejrzenia, zachęcam do kontaktu. Przy konieczności finansowania zakupu nieruchomości kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad 25 bankami. Do tego wszelką pomoc przy załatwianiu formalności związanych z zakupem, kredytowaniem czy ubezpieczeniem. (155-251)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 603 917 338

e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl

Data publikacji: 16-02-2016
Print Friendly, PDF & Email