na zdjęciu luksusowy apartamentowiec nad morzem, w którym znajduje się oferowany apartament na sprzedaż

Apartament nad morzem

Luksusowy apartament do sprzedaży (2 pokoje) o powierzchni 58,59 m2 położony w Mielnie (woj. zachodniopomorskie), nad morzem, tuż przy plaży za cenę 826 077 zł.
Apartament z pięknym widokiem na morze i tarasem. Apartament w kameralnym, a jednocześnie nowoczesnym obiekcie apartamentowym położonym przy promenadzie w Mielnie, 10 m od plaży.

Apartamentowiec zaprojektowany jako bardzo nowoczesna bryła z atrium wewnętrznym. Dzięki zastosowaniu dużych powierzchni szklanych w pomieszczeniach mamy wrażenie bezpośredniego kontaktu z otaczającą przyrodą. Kilka metrów do plaży i docierająca bryza morska stanowi o bezpośrednim oddziaływaniu jodu.

Rozkład pokoi:
– salon
– jadalnia
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój
– taras.

Apartament ekskluzywnie wykończony wysokiej jakości materiałami z umeblowaną i wyposażoną kuchnią. Bliżej morza nie można! Z uwagi na wspaniałą lokalizację, piękny widok na morze oferta ta jest godna szczególnego polecenia. (067-591)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 608 621 626
e-mail: chlebanowski@wgn.pl

Data publikacji: 25-05-2016
Print Friendly, PDF & Email