na zdjęciu salon w apartamencie do wynajęcia w Lubinie

Apartament w Lubinie, Centrum

Luksusowy apartament do wynajęcia o powierzchni 120 m2 (4 pokoje) położony na I piętrze, w 2-kondygnacyjnym budynku z 2006 roku, w centrum Lubina (woj. dolnośląskie) za cenę 2 000 zł/m-c.
Apartament częściowo umeblowany – z możliwością doposażenia na życzenie najemcy.
Rozkład pokoi:
– kuchnia
– salon
– 3 sypialnie
– przedpokój
– łazienka

Apartament 3-stronny z wystawą okien północ – południe – zachód). Wysokość apartamentu to ok. 3 m. Apartament ogrzewany przez własny piec 2-funkcyjny. Do ceny najmu apartamentu należy dodać miesięcznie opłaty za media wg. zużycia (woda, gaz, prąd). Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. (094-868)

Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-868)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 76 742 71 98
tel. +48 696 426 227

Data publikacji: 02-08-2016
Print Friendly, PDF & Email