Apartament w Legnicy, Piekary

Na sprzedaż luksusowy apartament 3-pokojowy o powierzchni 69 m2 położony na VI piętrze, w 11-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Piekary, w Legnicy (woj. dolnośląskie) za cenę 258 000 zł.
 Apartament o wysokim standardzie. Apartament komfortowy i dwustronny.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– kuchnia

– 2 sypialnie

– łazienka

– przedpokój

Ściany w dokładnie położonych gładziach, z podwieszanymi sufitami i kamieniem ozdobnym. Na podłogach wysokiej jakości panele i glazura w idealnie dobranych kolorach. Kuchnia w zabudowie, w cenie nowoczesne meble wraz z sprzętem AGD. Nowa stolarka drzwiowa, okna PCV w kolorze drewna. W cenie dwie szafy w zabudowie. Łazienka z nowoczesną kabiną i pięknymi kaflami. Apartament bardzo ciepły, coroczne zwroty za ogrzewanie. Czynsz 650 zł. 2 piwnice. Atrakcyjne położenie, blisko przystanków komunikacji miejskiej, szkół, przedszkoli i dużych centrów handlowych Cena 258 000 zł do negocjacji. Kupujący nie płaci prowizji. Nieruchomość zostanie na rok objęta bardzo atrakcyjnym ubezpieczeniem. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy zwrot zadatku w przypadku odmowy udzielenia kredytu przez bank. (156-2044)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 530 150 015

e-mail: g.szozda@wgn.pl

Data publikacji: 18-04-2015
Print Friendly, PDF & Email