Apartament w Legnicy na sprzedaż

Ekskluzywny apartament 3-pokojowy o powierzchni 60,94 m2 położony na I piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Tarninów, w Legnicy (woj. dolnośląskie) za cenę 213 290 zł.
Apartament w stanie deweloperskim. Umowa na wyłączność.

Rozkład pokoi:

salon

– 2 sypialnie

– kuchnia

– łazienka

– przedpokój

Apartament ładny, jasny, funkcjonalny i rozkładowy w budynku wielorodzinnym wykończonym z materiałów najwyższej jakości. Do apartamentu przynależy piwnica. Uwzględniając lokalizację – apartament doskonale nadają się zarówno do zamieszkania i jako inwestycja pod wynajem. Lokale mieszkalne są w stanie deweloperskim, każdy wyposażony jest w piec gazowy dwufunkcyjny. Usytuowanie inwestycji zapewnia mieszkańcom spokój, wygodę. Nieruchomość położona jest starej części miasta, w bliskiej odległości do ścisłego centrum miasta. W niedalekiej odległości znajduje się Park Miejski, sklepy, mini market, komunikacja miejska, szybki dojazd do autostrady. Do nieruchomości przynależy patio z posadzoną zielenią – przygotowane do wyłącznego korzystania przez przyszłych właścicieli. Załączone zdjęcia przedstawiają wizualizację apartamentu. Oferta objęta preferencyjnym kredytem MDM (Mieszkanie dla Młodych). Stan deweloperski obejmuje: ściany zewnętrzne – Cegła ceramiczna. Ściany wewnętrzne – Bloczki gazobetonowe. Stropy – Stropy prefabrykowane żelbetowe. Wykończenie ścian zewnętrznych – Tynk strukturalny. Wykończenie ścian wewnętrznych – Tynki gipsowe mechaniczne. Stolarka okienna – PCV. Drzwi wejściowe do mieszkań- Antywłamaniowe. Posadzki – Podłoże betonowe zatarte na gładko. Instalacja elektryczna (zgodnie z normą mieszkaniową) bez opraw oświetleniowych. Instalacja wody i kanalizacji – Podejścia pod urządzenia w kuchni i łazience. Instalacja C.O. – Piec dwufunkcyjny , grzejniki panelowe niskopojemnościowe. Instalacja gazu – Podejścia pod kuchenke i podłączony piec dwufunkcyjny. Instalacja TV – Orurowanie dla telewizji kablowej i gniazdo anteny w pokoju dziennym. Liczniki wody, gazu, energii – Dla każdego lokalu. Domofon – Aparat domofonu w przedpokoju. Kupujący nie płaci prowizji oraz jest zwolniony z opłaty PCC. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy zwrot zadatku w przypadku odmowy udzielenia kredytu przez bank. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną, najniższą taksę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości. Polecam i zapraszam na prezentację. (156-3176)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 792 821 973

e-mail: i.slupska@wgn.pl

Data publikacji: 28-09-2015
Print Friendly, PDF & Email