Apartament w Legnicy

Do sprzedaży ekskluzywny apartament 3-pokojowy o powierzchni 60,94 m2 położony na I piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Tarninów, w Legnicy (woj. dolnośląskie) za cenę 213 290 zł.
Apartament w stanie deweloperskim. Sprzedaż. Umowa na wyłączność.

Rozkład pokoi:

– salon

– 2 sypialnie

– kuchnia

– łazienka

– przedpokój

Nowa inwestycja deweloperska w Legnicy. Apartament ładny, jasny, funkcjonalny, rozkładowy w budynku wielorodzinnym wykończonym z materiałów najwyższej jakości. Do apartamentu przynależy piwnica. Uwzględniając lokalizację – doskonale nadaje się zarówno do zamieszkania i jako inwestycja pod wynajem. Lokale są w stanie deweloperskim, każdy wyposażony jest w piec gazowy dwufunkcyjny. Usytuowanie inwestycji zapewnia mieszkańcom spokój, wygodę. Nieruchomość położona jest starej części miasta, w bliskiej odległości do ścisłego centrum miasta. W niedalekiej odległości znajduje się Park Miejski, sklepy, mini market, komunikacja miejska, szybki dojazd do autostrady. Do nieruchomości przynależy patio z posadzoną zielenią – przygotowane do wyłącznego korzystania przez przyszłych właścicieli. Oferta objęta preferencyjnym kredytem MDM. Ściany zewnętrzne – cegła ceramiczna, ściany wewnętrzne – bloczki gazobetonowe, stropy – stropy prefabrykowane żelbetowe, wykończenie ścian zewnętrznych – tynk strukturalny, wykończenie ścian wewnętrznych – tynki gipsowe mechaniczne, stolarka okienna ? Pcv, drzwi wejściowe do mieszkań- antywłamaniowe, posadzki – podłoże betonowe zatarte na gładko, instalacja elektryczna (zgodnie z normą mieszkaniową) bez opraw oświetleniowych, instalacja wody i kanalizacji – podejścia pod urządzenia w kuchni i łazience, instalacja c.o. – piec dwufunkcyjny , grzejniki panelowe niskopojemnościowe, instalacja gazu – podejścia pod kuchenke i podłączony piec dwufunkcyjny, instalacja tv – orurowanie dla telewizji kablowej i gniazdo anteny w pokoju dziennym, liczniki wody, gazu, energii – dla każdego lokalu, domofon – aparat domofonu w przedpokoju. Załączone zdjęcia przedstawiają wizualizację. Kupujący nie płaci prowizji oraz jest zwolniony z opłaty PCC. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy zwrot zadatku w przypadku odmowy udzielenia kredytu przez bank. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną, najniższą taksę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości. Polecam i zapraszam na prezentację. (156-2609)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. kom. +48 792 821 973

e-mail: i.slupska@wgn.pl

Data publikacji: 30-05-2015
Print Friendly, PDF & Email