na zdjęciu salon w apartamencie do sprzedaży w Legnicy

Apartament w Legnicy

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o powierzchni 110 m2 (4 pokoje) usytuowany na III oraz IV piętrze, w 5-kondygnacyjnej kamienicy z 1935 roku, w Legnicy (woj. dolnośląskie) za cenę 355 000 zł.
Kupujący nie płaci prowizji. Apartament doskonały dla pracującego małżeństwa z uczącymi się dziećmi.

Apartament jasny, widny i bardzo nasłoneczniony.
Rozkład pokoi:
– salon
– balkon
– 2 sypialnie
– pokój dziecięcy
– kuchnia
– przedpokój
– garderoba
– łazienka z wc

W salonie nowoczesny bio-kominek. Apartament z przynależną, dużą piwnicą. Apartament przeszedł kapitalny remont. Prestiżowa okolica – apartament znajduje się blisko centrum, w otoczeniu niskiej i zadbanej zabudowy. Bezpieczeństwo domownikom podnoszą drzwi antywłamaniowe (do mieszkania i piwnicy), alarm w piwnicy z powiadomieniem na telefon oraz domofo.

Przy transakcji zakupu apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Legnica. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-4358)

Kontakt:
e-mail: a.uwazynska@wgn.pl
Tel. +48 535 450 004

Data publikacji: 08-10-2016
Print Friendly, PDF & Email