zdjęcie przedstawia luksusowy apartament w Legnicy na sprzedaż

Apartament w Legnicy

Do sprzedaży luksusowy apartament 4-pokojowy w nowej inwestycji deweloperskiej. Apartament ma powierzchnię 75,90 metrów kwadratowych i znajduje się na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku.
Cena sprzedaży to 265 650 zł. Umowa na wyłączność. Apartament bardzo słoneczny, funkcjonalny, 2-kondygnacyjny, rozkładowy w budynku wielorodzinnym wykończonym z materiałów najwyższej jakości. Do apartamentu przynależy balkon i piwnica.

Mocnym punktem oferty jest fakt, że oprócz funkcji mieszkalnej apartament znakomicie nadaje się jako inwestycja pod wynajem.

Lokale mieszkalne są w stanie deweloperskim, każdy wyposażony jest w piec gazowy dwufunkcyjny. Usytuowanie inwestycji zapewnia mieszkańcom spokój, wygodę.

Apartament znajduje się blisko ścisłego centrum.

W niedalekiej odległości znajduje się Park Miejski, sklepy, mini market, komunikacja miejska, szybki dojazd do autostrady. Do nieruchomości przynależy patio z posadzoną zielenią – przygotowane do wyłącznego korzystania przez przyszłych właścicieli. Załączone zdjęcia przedstawiają wizualizację mieszkania. Oferta objęta preferencyjnym kredytem MDM (Mieszkanie dla Młodych). Stan deweloperski obejmuje: Ściany zewnętrzne – Cegła ceramiczna Ściany wewnętrzne – Bloczki gazobetonowe Stropy – Stropy prefabrykowane żelbetowe Wykończenie ścian zewnętrznych – Tynk strukturalny Wykończenie ścian wewnętrznych – Tynki gipsowe mechaniczne Stolarka okienna – PCV Drzwi wejściowe do mieszkań- Antywłamaniowe Posadzki – Podłoże betonowe zatarte na gładko Instalacja elektryczna (zgodnie z normą mieszkaniową) bez opraw oświetleniowych Instalacja wody i kanalizacji – Podejścia pod urządzenia w kuchni i łazience Instalacja C.O. – Piec dwufunkcyjny , grzejniki panelowe niskopojemnościowe Instalacja gazu – Podejścia pod kuchenke i podłączony piec dwufunkcyjny Instalacja TV – Orurowanie dla telewizji kablowej i gniazdo anteny w pokoju dziennym Liczniki wody, gazu, energii – Dla każdego mieszkania Domofon – Aparat domofonu w przedpokoju Kupujący nie płaci prowizji oraz jest zwolniony z opłaty PCC. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie.

Gwarantujemy zwrot zadatku w przypadku odmowy udzielenia kredytu przez bank. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną, najniższą taksę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości. Polecam i zapraszam na prezentację. (156-3467)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 792 821 973

e-mail: i.slupska@wgn.pl

Data publikacji: 15-02-2016
Print Friendly, PDF & Email