zdjęcie przedstawia salon apartamentu na sprzedaż w Legnicy

Apartament w Legnicy

Do sprzedaży luksusowy apartament 3-pokojowy typu loft o powierzchni 77 m2 położony w 2-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Tarninów, w Legnicy (woj. dolnośląskie) za cenę 260 000 zł.
Nowoczesny apartament w stanie deweloperskim. Kupujący nie płaci prowizji i zwolniony jest z opłaty PCC. Oferta objęta preferencyjnym kredytem MDM. Atutem inwestycji jest doskonała lokalizacja: Tarninów.

Rozkład pokoi:

na PARTERZE znajduje się:

– wiatrołap

– pomieszczenie gospodarcze

salon (możliwość instalacji kominka)

– kuchnia

– łazienka

Poddasze (26 mkw). Dodatkowo: taras, ogródek, 2 miejsca parkingowe. Po wejściu do apartamentu znajdujemy się w wiatrołapie z dostępem do pomieszczenia technicznego z kotłem. Dalej znajduje się hol, łazienka, salon i kuchnia, która może być otwarta na salon lub wydzielona. Salon posiada wyjście na ogródek z tyłu nieruchomości o gabarytach 6×5 m. W salonie jest możliwość ustawienia kominka (rura dymowa wyprowadzona ponad dach) .Schody, prowadzą na niskie poddasze, mieszczące 2 sypialnie oraz małą łazienkę. Ze względu na niską wysokość adaptowanego budynku zdecydowano się na obniżenie o 18,5 cm części wejściowej zawierającej wiatrołap, pomieszczenie techniczne, hol, łazienkę i kuchnię oraz większą część pokoju dziennego. Uzyskujemy tutaj wysokość pomieszczeń 230 cm. Przejście na taras podestem w poziomie terenu wys.18,5 cm.

Sypialnie na górze posiadają wysokość 220-255 cm, łazienka wysokość 208-220 cm. Niską wysokość tych pomieszczeń zapewne zrównoważy salon i wysokości 393-447 cm, z drzwiami przesuwnymi na taras. Kupujący nie płaci prowizji oraz jest zwolniony z opłaty PCC. Gwarantujemy ubezpieczenie nieruchomości na okres 1 roku. Nasz doradca finansowy znajdzie dla Państwa najlepszy kredyt hipoteczny dopasowany do możliwości finansowych, wynegocjuje najlepsze warunki i dopełni wszelkich formalności. Gwarantujemy zwrot zadatku w przypadku odmowy udzielenia kredytu przez bank. Atrakcyjna cena sprzedaży. (156-3563)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 530 150 003

e-mail: b.kasiuk@wgn.pl

Data publikacji: 09-02-2016
Print Friendly, PDF & Email