Apartament w Legnicy

Do sprzedaży ekskluzywny apartament 2-pokojowy o powierzchni 77 m2 położony na IV piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 2008 roku, na Starym Mieście, w Legnicy (woj. dolnośląskie) za cenę 239 000 zł.
Nowoczesny budynek.

Rozkład pokoi wygląda następująco:

salon

– aneks kuchenny

– sypialnia

– przedpokój

– łazienka

Apartament urządzony w nowoczesnym stylu, gustownie wykończony i całkowicie wyposażony.

Ogrzewanie centralne, dodatkowo kominek na biopaliwo, podgrzewane podłogi. Klimatyzacja. Do apartamentu dodatkowo przynależy piwnica. W lokalu jest możliwość zrobienia trzeciego pokoju.

Cena sprzedaży nie obejmuje umeblowania. Nowoczesny i elegancki budynek usytuowany blisko centrum Legnicy łączy w sobie zalety mieszkania w sercu miasta oraz wygodę i bezpieczeństwo swoich mieszkańców. Do dyspozycji: na parterze basen, sauna, solarium. Na dziedzińcu teren zielony, plac zabaw, grill, część rekreacyjna. W budynku jest winda oraz zainstalowany monitoring.

Materiały zastosowane przy realizacji inwestycji spełniają wszystkie wymogi i surowe normy obowiązujące w branży budowlanej. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną, najniższą taksę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości. Polecam i zapraszam na prezentację. (156-3127)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 661 096 103

e-mail: a.lakomska@wgn.pl

Data publikacji: 26-01-2016
Print Friendly, PDF & Email