na zdjęciu stylowy kominek w apartamencie do sprzedaży w Kwidzynie

Apartament w Kwidzynie na sprzedaż

Kwidzyn, apartament do sprzedaży za cenę 260 000 złotych. Apartament liczy 62 metry kwadratowe powierzchni. Pierwsze piętro. Trzy pokoje. Kamienica z 1930 roku o trzech kondygnacjach.
Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Cena do negocjacji. Jedną z najważniejszych zalet apartamentu jest komfortowe i urządzone w nowoczesny sposób wnętrze. Co więcej, wszystkie pokoje zostały wykończone przy użyciu najlepszej jakości materiałów podczas niedawnego, kapitalnego remontu. Apartament doskonale sprawdzi się dla rodziny, która ceni spokój i przestrzeń. Do apartamentu przynależy ogród o powierzchni 60 metrów kwadratowych oraz garaż.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w apartamencie: salon + kuchnia + przedpokój + 2 sypialnie + łazienka. Kolejne zalety apartamentu to przestrzeń, która zapewnia wspaniałe samopoczucie oraz dodatkowa sypialnia, do której wiodą wykonane z litego drewna schody. Apartament ogrzewany za pomocą gazu.

Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. W razie pytań zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w apartamencie. Przy transakcji zakupu apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Kwidzyn, ul. Braterstwa Narodów 51. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-3456)

Kontakt:
Tel. +48 603 705 585
Tel. +48 782 21 20 20

Data publikacji: 09-03-2017
Print Friendly, PDF & Email