zdjęcie przedstawia widok z aneksu kuchennego na salon w luksusowym apartamencie na sprzedaż w Katowicach

Apartament w Katowicach

Luksusowy apartament do sprzedaży o gigantycznej powierzchni 154 m2 (7 pokoi) znajdujący się na I piętrze, w 2-kondygnacyjnym budynku z 2007 roku, w Katowicach (Piotrowice) za cenę 599 900 zł.
Apartament składa sięz dwóch poziomów, na których zaaranżowano następujące pomieszczenia:
POZIOM 1:
– salon
– wc
POZIOM 2:
– 4 pokoje
– salon
– kuchnia
– łazienka
– pomieszczenie gospodarcze.

Apartament do sprzedaży o bardzo wysokim standardzie. Kuchnia w pełni wyposażona w meble i sprzęt AGD. Apartament wraz z oszklonym, ogrzewanym ogrodem zimowym o powierzchni 36 m2. Podłogi deska, łazienki armatura, ściany gładź, solidne drzwi wewnętrzne. Apartament posiada nowoczesne rozwiązanie do wymiany powietrza, odzysku ciepła i ochrony przed kurzem i CO2 – rekuperacje.

Apartament mieści się na ogrodzonej posesji zagospodarowanej zielenią. Ważnym atutem są liczne miejsca parkingowe przy budynku. Ogrzewanie gazowe kocioł Viessmann. Apartament do sprzedaży wraz z przynależnym boksem garażowym w części podziemnej oraz bramą na pilota. Serdecznie zapraszam do oglądania apartamentu. Powyższe informacje na temat sprzedaży apartamentu nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Pomagamy w załatwieniu kredytu hipotecznego, współpracujemy z 21 najlepszymi bankami w Polsce. Dajemy możliwość pełnej obsługi kredytowej całkowicie za darmo. Zapraszamy do współpracy. (120-11600)

Kontakt:
Tel. +48 881 749 881

Data publikacji: 29-01-2017
Print Friendly, PDF & Email