widok z góry na apartament w Katowicach do wynajmu

Apartament w Katowicach

Luksusowy apartament do wynajęcia (2 pokoje) o powierzchni 84 m2 położony na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Brynów, w Katowicach (woj. śląskie) w cenie 3 000 zł/m-c.
Nowy budynek na strzeżonym osiedlu Ptasim. Apartament 2-poziomowy o bardzo wysokim standardzie. Apartament z garażem podziemnym.

Rozkład pokoi:
POZIOM 1:
– salon
– taras
– kuchnia
– balkon
– łazienka
POZIOM 2:
– 2 sypialnie
– łazienka

Apartament znajduje się na ekskluzywnym osiedlu w pięknej zielonej okolicy m.in. Park Kościuszki. Dużym autem apartamentu jest bardzo wysoki standard, dobra lokalizacja oraz nowoczesne wnętrze. Zalety apartamentu: prestiżowe osiedle, dwa poziomy, balkon, taras, lokalizacja, nowoczesne wnętrze. Cena najmu apartamentu to 3 000 zł/m-c + media. Serdecznie zapraszam do oglądania.

Naszą firmę charakteryzuje profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości. WGN to największy polski koncern obrotu nieruchomościami i jeden z największych w Europie. Zapraszamy do współpracy. (120-10393)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 733 266 466
e-mail: m.jachowski@wgn.pl

Data publikacji: 28-03-2016
Print Friendly, PDF & Email