Apartament w Katowicach

Na sprzedaż ekskluzywny apartament 3-pokojowy o powierzchni 61,14 m2 położony na II piętrze, w 8-kondygnacyjnym budynku, na osiedlu Witosa, w Katowicach za cenę 260 000 zł.
Rozkład pokoi:

salon

– 2 sypialnie

– aneks kuchenny

– przedpokój

– łazienka

– wc

– balkon

Do apartamentu przynależna jest również piwnica znajdująca się na parterze budynku. Dzięki połączeniu pokoju z kuchnią oraz zaadoptowaniu części przedpokoju otrzymano ciekawy, bardzo jasny, przestronny salon o powierzchni ponad 30 m2, dodatkową atrakcją jest kominek na biopaliwo znajdujący się na ścianie w centralnej części salonu. Okna na południe oraz południowy zachód zapewniają doskonałe doświetlenie światłem dziennym każdego z pokoi. Bliskość lasu kochłowickiego ze ścieżkami rowerowymi pozwala na ciekawe wycieczki rowerowe do ościennych dzielnic Katowic (Brynów, Panewniki, Kokociniec, Radoszowy) oraz miasta Chorzów i Ruda Śląska. Lokalizacja, dzięki obecności autostrady A4, zapewnia bardzo dobrą komunikację z regionem, jak również z całym krajem. Bliskość przystanków autobusowych daje bezpośrednie połączenie ze śródmieściem, sąsiednimi dzielnicami, a także z Kochłowicami, Rudą Śląską i Chorzowem Batorym. W bardzo bliskiej odległość znajdują się (pieszo): poradnia lekarska, żłobek, przedszkola publiczne (kilka do wyboru, szkoła podstawowa publiczna z basenem dla mieszkańców osiedla, gimnazjum publiczne, niepubliczny żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum oraz liceum ogólnokształcące, Kościół, osiedlowe centra usługowo ? Handlowe. Cena: 260.000 zł. Serdecznie zapraszam do oglądania. Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Pomagamy w załatwieniu kredytu hipotecznego, współpracujemy z 21 najlepszymi bankami w Polsce. Dajemy możliwość pełnej obsługi kredytowej całkowicie za darmo! Zapraszamy do współpracy. (120-9978)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 881 749 881

e-mail: m.jachowski@wgn.pl

Data publikacji: 02-12-2015
Print Friendly, PDF & Email