Apartament w Katowicach

Do sprzedaży luksusowy apartament 7-pokojowy o powierzchni 154 m2 położony na I piętrze, w 2-kondygnacyjnym budynku z 2007 roku, w dzielnicy Piotrowice, w Katowicach za cenę 625 000 zł.
Rozkład pokoi:

POZIOM 1:

salon

– wc

POZIOM 2:

– 4 pokoje

salon

– kuchnia

– łazienka

– pomieszczenie gospodarcze.

Kuchnia jest w pełni wyposażona w meble i sprzęt AGD. Do lokalu przynależy oszklony ogród zimowy o powierzchni 36 m2, ogrzewany. Wysoki standard. Podłogi deska, łazienki armatura, ściany gładź, solidne drzwi wewnętrzne. Apartament posiada nowoczesne rozwiązanie do wymiany powietrza, odzysku ciepła i ochrony przed kurzem i CO2 – rekuperacje. Apartament bezczynszowy, wspólnota mieszkaniowa, w apartamentowcu znajduje się 8 mieszkań, klatka schodowa pięknie wykończona. Posesja ogrodzona, zagospodarowana zielenią, przy budynku liczne dodatkowe miejsca parkingowe. Ogrzewanie gazowe kocioł Viessmann. Do apartamentu przynależy box garażowy w części podziemnej budynku, bramą na pilota. Serdecznie zapraszam do oglądania. Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Agent prowadzący: Anna Francik Tel. 881 314 881. Agent odpowiedzialny zawodowo: Mariusz Jachowski nr lic. 12698. Pomagamy w załatwieniu kredytu hipotecznego, współpracujemy z 21 najlepszymi bankami w Polsce. Dajemy możliwość pełnej obsługi kredytowej całkowicie za darmo. Zapraszamy do współpracy. (120-9859)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 881 314 881

e-mail: m.jachowski@wgn.pl

Data publikacji: 22-10-2015
Print Friendly, PDF & Email