Apartament w Gorzowie Wielkopolskim

Na sprzedaż ekskluzywny, 4-pokojowy apartament o powierzchni 120 m2 położony na I piętrze, w 1-kondygnacyjnym budynku z 2006 roku, w Gorzowie Wielkopolskim za cenę 400 000 zł.
Apartament polecany szczególnie dla rodziny wielopokoleniowej. Apartament wykończony materiałami wysokiej jakości.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– 3 sypialnie

– kuchnia

– jadalnia

– łazienka

– 2 balkony

– przedpokój

– pomieszczenie biblioteczne

– pomieszczenie gospodarcze (pralnia/spiżarnia).

Do dyspozycji dwie piwnice oraz jest możliwość dokupienia garażu usytuowanego w bloku. Doskonała spokojna lokalizacja. W pobliżu znajduje się przystanek MZK, punkty handlowo-usługowe, szkoła, poczta. Oferta godna polecenia. Klientom zainteresowanym zakupem mieszkania WGN Kredyty zapewnia pełną profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup Nieruchomości. Indywidualnie dla kupującego negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania Aktu Notarialnego.

Zapraszam do prezentacji. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (130-496)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 511 709 037

e-mail: jacko@wgn.pl

Data publikacji: 17-12-2014
Print Friendly, PDF & Email