Apartament w Gorzowie Wielkopolskim

Do sprzedaży nowoczesny, luksusowy apartament 3-pokojowy o powierzchni 96 m2 położony na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2002 roku, w Gorzowie Wielkopolskim (woj. lubuskie) za cenę 360 000 zł.
Wysokie standardy jakościowe i materiałowe. Apartament dwupoziomowy. Zadbano w nim o funkcjonalność pomieszczeń. Powierzchnia parteru została zagospodarowana w taki sposób, aby pełnić miejsca do rodzinnych spotkań.

Rozkład pokoi:

POZIOM 1:

salon

– aneks kuchenny

– łazienka

– wc

– balkon

POZIOM 2:

– 2 sypialnie

– łazienka z wc.

Skosy rozpoczynające się od połowy pomieszczeń nie koligują w codziennym życiu. Warto zwrócić uwagę przy poszukiwaniu apartamentu, że wiele z nich nie posiada tak funkcjonalnych rozwiązań. W przypadku tego mieszkania nie występuje potrzeba ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów. Zabudowa kuchenna pełen osprzęt szafy/meble zabudowane pozostają w cenie. W celu potwierdzenia i weryfikacji zapraszam na prezentację. Uwaga: na apartament istnieje możliwość otrzymania bezpiecznego kredytu – piętro nie jest oznaczone jako strych tylko apartamentu, zwracam na to uwagę gdyż bywają problemy przy wycenie bankowej. Lokalizacja Górczyn, sama za siebie mówi iż jest idealnym rozwiązaniem dla rozwojowych rodzin. W pobliżu sklepy, supermarkety, siłownie, place zabaw, boiska, kościół i co najważniejsze szkoły. Przed budynkiem znajduje się wiele miejsc parkingowych, jednakże gdyby to nie wystarczyło istnieje możliwy zakup dwóch garaży, 21,5 m2 i 16,5 m2. Cena 360 000 PLN, być może do negocjacji. Istnieje możliwość zamiany na ładny dom nowego typu Propozycje proszę podsyłać na e-mail bądź osobiście. Informacje dotyczące Nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczenia sprzedającego. Oferta ma charakter informacyjny i stanowi zaproszenie do zawarcia umowy zgodnie z Art. 71 KC. Klientom zainteresowanym zakupem Nieruchomości WGN -Kredyty zapewnia pełną ,profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego. ()

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 669 562 330

e-mail: kazus@wgn.pl

Data publikacji: 15-01-2016
Print Friendly, PDF & Email