na zdjęciu salon w apartamencie do sprzedaży w Częstochowie

Apartament w Częstochowie

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o powierzchni 64,2 m2 (3 pokoje) mieszczący się na II piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 1997 roku, w Częstochowie za cenę 280 000 zł. Kupujący nie płaci prowizji. Cena do negocjacji.
Apartament o niecodziennie wysokim standardzie oraz ciekawej aranżacji. Do najważniejszych zalet apartamentu należą: wysoki standard wnętrza, piękne widoki oraz bliskość komunikacji miejskiej. Apartament składa się z: 2 sypialni + salonu + jadalni + kuchni + łazienki + przedpokoju + balkon.

Apartament do sprzedaży wraz z zabudową kuchenną, sprzętem AGD, sprzętem TV, wysokiej jakości meblami we wszystkich pomieszczeniach, wanną z hydromasażem w łazience. Apartament wraz z przynależną piwnicą. Doskonała lokalizacja – apartament znajduje się w cichej, spokojnej okolicy, raptem 400 m od lasu i terenów rekreacyjnych.

Zakup lub najem apartamentu przez Agencję WGN to: bezpieczeństwo transakcji, dobra cena, elastyczne podejście. Możesz skorzystać z: opieki prawnej przy transakcji, kupna bez prowizji, wsparcia wykwalifikowanych negocjatorów. (188-40)

Kontakt:
e-mail: m.pietryka@wgn.pl
Tel. +48 883 377 573

Data publikacji: 19-11-2016
Print Friendly, PDF & Email