wnętrze apartamentu do sprzedaży w Białymstoku, na pierwszym planie schody i salon w oddali

Apartament w Białymstoku

Luksusowy apartament do sprzedaży o pow. 71 metrów kwadratowych zlokalizowany na III piętrze, w 3-kondygnacyjnej kamienicy z 2002 roku, w Białymstoku (woj. podlaskie) za cenę 359 000 zł.
Apartament komfortowy, gustowny oraz wyposażony.
Apartament 2-poziomowy:
POZIOM 1:
– salon
– kuchnia
– łazienka
POZIOM 2:
– 2 sypialnie
– garderoba
– łazienka
– pokój dziecięcy

Wysoki standard. Apartament z dębową podłogą w salonie na I poziomie, drewnianym stołem, rozkładaną kanapą, meblami VOX. Czynny kominek z rozprowadzeniem ciepła. W kuchni zabudowa drewniana ogrzewanie podłogowe, sprzęt AGD w cenie. Dębowe schody. W przedpokoju szafa wnękowa.

Na drugim poziomie deska barlinecka na podłodze, ogrzewanie podłogowe w 1 sypialni. Rolety nieprzepuszczające światła i temperatury. Duża, pojemna garderoba w korytarzu. Drzwi wejściowe antywłamaniowe, wszystkie drzwi wewnętrzne i drzwi zewnętrzne – dębowe.

Apartament świetnie zlokalizowany blisko parku, galerii handlowych (Alfa – 3 minuty, Atrium Biała – 10 min pieszo). Dobre połączenie komunikacyjne (przystanki autobusowe, przystanek PKS).

Apartament bardzo cichy, okna wychodzące na podwórze.
Apartament z balkonem. (131-1020)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 856 610 072
Tel. +48 531 77 12 13
e-mail: domanowska@wgn.pl

Data publikacji: 14-05-2016
Print Friendly, PDF & Email