Apartament nad morzem

Niezwykle ekskluzywny apartament 2-pokojowy dla osób kochających morze. Apartament o powierzchni 41,46 m2 położony jest na II piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 2011 roku w jednej z najpopularniejszych miejscowości nadmorskich.
Apartament wystawiono za cenę 299 000 zł. Z okien piękny widok na morze. Okazja. Apartament z balkonem w obiekcie hotelowym 150 m od morza w malowniczej miejscowości.

Rozkład pokoi:

salon

– aneks kuchenny

– sypialnia

– łazienka

– przedpokój

Idealne miejsce na wypoczynek zarówno letni jak i zimowy. Obiekt wyposażony w basen, siłownię, strefę SPA (sauna sucha, sauna parowa, studnia lodowa), restaurację, recepcję, bawialnię oraz piękną wypoczywalnię na dachu budynku. Obiekt zbudowany w 2011 r. posiada także windę. Do apartamentu dodatkowo przysługuje miejsce parkingowe przed obiektem. Doskonałe położenie zarówno apartamentu a także położenie w nowoczesnym apartamencie tworzą powyższą ofertę obecnie najlepszą na rynku. Możliwość obsługi i wynajmem apartamentu przez operatora obiektu co daje właścicielowi stałe źródło dochodu. Obok kolejka wąskotorowa. Polecam. Zapraszam do oglądania. Przy zakupie tej nieruchomości zapewniamy Państwu pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. (105-5458)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 91 30 70 270

Tel. +48 604 077 338

e-mail: p.galazka@wgn.pl

Data publikacji: 21-01-2016
Print Friendly, PDF & Email