zdjęcie przedstawia aneks kuchenny apartamentu nad morzem

Apartament nad morzem

Do sprzedaży dwa ekskluzywne apartamenty nad morzem. Apartamenty mają po 4 pokoje i liczą po 80 metrów kwadratowych powierzchni.
Zlokalizowane są w słynnej miejscowości Międzyzdroje (woj. zachodniopomorskie). Cena – 930 000 zł. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Apartamenty 50 metrów od pięknej plaży. Apartamenty powstały z aranżacji zlokalizowanego na 3 piętrze budynku, mieszkania dwupoziomowego.

Rozkład każdego z apartamentów:

salon

– wnęka kuchenna

– sypialnia

– łazienka

– sauna (wspólna)

– przedpokój

Komfortowe wyposażenie pomieszczeń, nowoczesna aranżacja, wspaniała lokalizacja gwarantują ciszę i relaksujący wypoczynek. Niski czynsz 220 zł za obydwa apartamenty, niskie koszty utrzymania. Idealna nieruchomość pod inwestycję na całoroczny wynajem dla jednej lub dwóch rodzin. Cena ofertowa nieruchomości 930 000 PLN. Czteropiętrowy budynek, w którym znajdują się obydwa apartamenty został wybudowany w roku 2007. Wchodzi on w skład niewielkiego, ogrodzonego osiedla zlokalizowanego w bezpośredniej bliskości lasu i nadmorskich wydm. Obydwa apartamenty są nowocześnie i kompletnie wyposażone (zabudowa kuchenna, meble, szafy ubraniowe, sprzęt TRV/AGD, łazienka z prysznicem, sauna). Ogrzewanie c.o. i ciepła woda są elektryczne, w II taryfie. Salon na dolnym poziomie posiada duży balkon od strony zachodniej. Salon na poziomie górnym posiada stylowy kominkiem z centralnym rozprowadzeniem ciepła. Apartament górny ma możliwość dodatkowej budowy antresoli/sypialni o powierzchni około 24 m2. Sauna znajduje się w górnym holu części wspólnej. O szczególnej atrakcyjności nieruchomości stanowią: bliska odległość do morza, wydm i plaży, wysoka ranga Międzyzdrojów jako znanego ośrodka wypoczynkowego, przygraniczne usytuowanie Międzyzdrojów, bardzo wysokie walory krajobrazowo- ekologiczne, niewielka odległość do miejscowości i obszarów cennych historycznie i przyrodniczo. W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację nieruchomości. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Szczecin, ul. Langiewicza 24. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-244)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 604 669 882

e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl

Data publikacji: 21-02-2016
Print Friendly, PDF & Email