zdjęcie prezentuje salon oraz fragment aneksu kuchennego w luksusowym apartamencie do sprzedaży we Wrocławiu

Apartament na sprzedaż we Wrocławiu

Wrocław, luksusowy apartament do sprzedaży za cenę 498 000 złotych. Apartament liczy 68,40 metra kwadratowego powierzchni. Parter. Trzy pokoje. Budynek z 2013 roku o trzech kondygnacjach.
Prestiżowa, elitarna lokalizacja, luksusowe wnętrze i najlepszej klasy materiały wykończeniowe – tak najkrócej można przedstawić ten ekskluzywny apartament na sprzedaż. Luksusowy apartament mieści się na terenie zamkniętego, chronionego osiedlu z monitoringiem i ochroną. Nieopodal znajdują się tereny zielone i rekreacyjne.

Bezpieczeństwo i spokojny sen domowników zapewniają zamontowane w oknach rolety antywłamaniowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz możliwością dokupienia miejsca parkingowego w garażu na poziomie -1. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z częściowym umeblowaniem: w kuchni meble w zabudowie, sprzęt AGD.

Ekskluzywny apartament składa się z: salonu + aneksu kuchennego + wc + tarasu + 2 sypialni + łazienki + przedpokoju.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowego apartamentu. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-633)

Kontakt:
e-mail: g.pakula@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 604 349 305

Data publikacji: 14-03-2017
Print Friendly, PDF & Email