APARTAMENT NA SPRZEDAŻ WARSZAWA MOKOTÓW

Do sprzedania przepiękny, luksusowy apartament w świetnej lokalizacji – na warszawskim Mokotowie. Apartament urządzony bardzo gustownie, materiałami bardzo dobrej jakości.

Do mieszkania przynależą dwa miejsca parkingowe w garażu podziemnym. W mieszkaniu zainstalowana jest klimatyzacja, w łazience kabina prysznicowa z sauną parową i na podczerwień. Dodatkowym atutem są 3 duże tarasy 30,20 i 10 metrowe oraz jak na taką powierzchnię niski czynsz 1400 zł. Na piętrze tylko 3 mieszkania. Sąsiedzi spokojni.

Osiedle zamknięte, strzeżone, wewnątrz piękny stuletni ogród z placem zabaw dla dzieci i boiskiem do gry w piłkę. W bardzo bliskim sąsiedztwie jest państwowa szkoła podstawowa, anglojęzyczna szkoła podstawowa oraz kanadyjska szkoła podstawowa a także przedszkola, w tym anglojęzyczne i kanadyjskie. Osiedle znajduje się też niedaleko Galerii Mokotów (5 min jazdy samochodem) i Metra Wierzbno (20 min spacerem. Apartament położony jest na osiedlu strzeżonym, z ochroną i monitoringiem.

„/Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.”/

 

Powierzchnia: 200 m2
Rok budowy: 2004
Cena: 1.999.000 PLN
Numer oferty SM126-395
Tel. kom.: 668 820 559

 

Data publikacji: 25-10-2013
Print Friendly, PDF & Email