zdjęciu salon oraz fragment sypialni w luksusowym apartamencie do sprzedaży w Legnicy

Apartament na sprzedaż w Legnicy

Legnica, apartament do sprzedaży za cenę 330 000 złotych. Apartament rozciąga się na imponującej powierzchni 110 m2 obejmującej trzecie i czwarte piętro w kamienicy. Cztery pokoje. Centru miasta.
Kupujący nie płaci prowizji. Apartament znakomicie nadaje się dla rodziny z uczącymi się dziećmi. Apartament po generalnym remoncie, kiedy to:
– odremontowano łazienkę

– odremontowano kuchnię
– odremontowano pokoje
– wymieniono okna
– wymieniono instalację wodno-kanalizacyjną
– wymieniono instalację elektryczną
– wymieniono instalację gazową
– odświeżono ściany
– wstawiono nowe drzwi wejściowe
– zamontowano nowe parapety.

W apartamencie wstawiono także antywłamaniowe drzwi. Co ciekawe, piwnica w kamienicy strzeżona jest system alarmowym z powiadomieniem na telefon. Atrakcyjna lokalizacja to kolejna z zalet, gdyż apartament znajduje się blisko licznych sklepów, marketów, punktów usługowo-handlowych oraz galerii handlowych.

Rozkład pokoi i pomieszczeń: salon + sypialnia + kuchnia + garderoba + 2 balkony + pokój dziecięcy + przedpokój + łazienka z wc. W razie wszelkich pytań (apartament, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przy transakcji zakupu apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu.

Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Legnica. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-4839)

Kontakt:
e-mail: a.uwazynska@wgn.pl
Tel. +48 535 450 004

Data publikacji: 25-03-2017
Print Friendly, PDF & Email