Apartament na sprzedaż nad morzem

Do sprzedaży ekskluzywny apartament dla osób, które łączą praktyczne myślenie o inwestowaniu w przyszłość, jak i odczuwają przyjemność w kontakcie z naturą.
Apartament ma powierzchnię 69,16 m2 i znajduje się na II piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2015 roku, w miejscowości Pogorzelica (woj. zachodniopomorskie). Cena – 916 650 zł. Kupujący nie płaci prowizji. „Resort SPA” to 53 wielopoziomowe apartamenty o powierzchni od 40 do 80 m2 w pierwszym, ukończonym etapie inwestycji oraz 46 apartamentów, Strefa Relaksu i Klinika Medycyny Estetycznej w etapie drugim, Lokalizacja pomiędzy morzem, a jeziorem Liwia Łuża, w sercu dziewiczego lasu, efektownie podkreśla wyjątkowość tego projektu. Apartamenty, przygotowane pod klucz urzekają delikatnymi kolorami, świeżością otwartych przestrzeni, funkcjonalnością i minimalizmem przy zachowaniu wysokiej jakości . Klimat dopełniają fantastyczne przeszklenia i ogromne tarasy.

Apartament wyposażony jest pod klucz meblami najwyższej jakości, sprzętem RTV i AGD najbardziej prestiżowych marek (zgodne z Wi-Fi) i sprzętem wypoczynkowym/plażowym z najlepszych materiałów (bambusowe panele podłogowe i wysokogatunkowe wykładziny

-patio lub taras gratis – do każdego apartamentu).

Części wspólne Resort SPA posiadają m.in.: centralne ogrzewanie gazowe, oraz ciepłą wodę z własnej kotłowni, dozorowany parking dla własnych samochodów osobowych i ogrodzony teren,, instalację Wi-Fi oraz RTV, wspólne części zielone na powierzchni około 30% terenu,, w holach wykładziny podłogowe typu hotelowego i wykładziny kamienne. Resort SPA to inwestycja stworzona z myślą o miłośnikach luksusu, a składają się na nią: STREFA REKREACJI-basen wewnętrzny i zewnętrzny, jacuzzi wewnętrzne, centrum fitness. STREFA RELAKSU-basen na 8 piętrze z widokiem na morze, SPA & Wellness na 7 i 8 piętrze ze wSPAniałą panoramą okolicy, sauna sucha z koloroterapią, sauna fińska i łaźnia parowa, grota śnieżna i solna z inhalacją solną, wypoczywalnia, łaźnia turecka Hammam, gabinety masażu oraz nowoczesne gabinety kosmetyczne. KLINIKA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ, PRZECIWSTARZENIOWEJ i CHIRURGII PLASTYCZNEJ REGENERATIO. Tutaj oferowane będą najnowocześniejsze rodzaje zabiegów medycyny estetycznej: Zabiegi medycyny i chirurgii estetycznej, z wykorzystaniem własnych tkanek, lipofilling, biorestrukturyzacja twarzy i dłoni, liposawing, wygładzanie zmarszczek, laserowy remodeling /odmładzanie/ twarzy, zabiegi ujędrniania skóry, peelingi medyczne, mezoterapia, Sculptra, endolifting brwi. Modelowanie sylwetki, Chirurgia estetyczna i plastyczna, Flebologia-chirurgia żył, Medycyna przeciwstarzeniowa, Diagnostyka i profilaktyka zaburzeń jelitowych. Inwestycja wykonana jest w 100% ze środków własnych inwestora, jednej z najlepiej rozwijających się firm branży turystycznej i nieruchomości, skierowana do każdego, kto ceni sobie spokój i docenia urok polskiego wybrzeża, niezależnie od pory roku i pogody. Własny apartament nad morzem to coś więcej niż osobista przestrzeń na wakacje. To połączenie prestiżu z przyjemnością, synonim sukcesu i pozycji społecznej, który jest żyjącą przez cały rok inwestycją.

Zakup luksusowego apartamentu sprawi, że będą to dobrze ulokowane pieniądze. (168-66)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 793 220 777

Tel. +48 91 307 66 55

e-mail: j.jedrzejko@wgn.pl

Data publikacji: 24-01-2016
Print Friendly, PDF & Email