zdjęcie przedstawia salon oraz aneks kuchenny w apartamencie na sprzedaż w Polkowicach

Apartament do sprzedaży w Polkowicach

Polkowice, apartament do sprzedaży za 300 000 złotych. Apartament rozciąga się na powierzchni 71,90 metra kwadratowego. Ósme piętro. Cztery pokoje. Wieżowiec o 11 kondygnacjach.
Ekskluzywne wnętrze, najlepszej jakości materiały wykończeniowe i atrakcyjna lokalizacja – tak w trzech punktach można wyliczyć najważniejsze zalety tego apartamentu. W dodatku apartament jest po kapitalnym remoncie, a to oznacza, że jego wnętrze jest nowe, czyste, zadbane i urządzone według najnowszych trendów.

Bezpieczeństwa mieszkańców strzegą zewnętrzne drzwi antywłamaniowe. Rozkład pokoi i pomieszczeń w tym apartamencie przedstawia się następująco: kuchnia + 3 sypialnie + łazienka + salon + korytarz + wc. Do apartamentu przynależy piwnica.

Wraz apartamentem istnieje możliwość zakupu murowanego garażu z kanałem (30 000 zł). W razie wszelkich pytań – zadzwoń i zapytaj, umów się ze mną na wizytę w luksusowym apartamencie. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup apartamentu oraz przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną. (152-1428)

Kontakt:
e-mail: e.teclaf@wgn.pl
Tel. +48 724 359 314

Data publikacji: 23-03-2017
Print Friendly, PDF & Email