zdjęcie prezentuje fragment salonu w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży w Katowicach

Apartament do sprzedaży w Katowicach

Katowice, apartament do sprzedaży za cenę 245 000 złotych. Powierzchnia apartamentu to 38 metrów kwadratowych. Pierwsze piętro. Dwa pokoje. Budynek z 2016 roku o trzech kondygnacjach. Cena do negocjacji.
Apartament urzeka już od pierwszego spojrzenia swoim oryginalnym, nowoczesnym, industrialnym stylem wyposażenia i aranżacji wnętrza. Do tego dochodzi bardzo wysoki standard oraz znakomita lokalizacja na zamkniętym osiedlu. Blisko szkoły, przedszkola, sklepy itp. Apartament składa się : salonu + pokoju + przedpokoju + aneksu kuchennego + łazienki. Do zalet apartamentu warto jeszcze dodać duże nasłonecznienie pomieszczeń, jasne kolory wnętrze oraz przestronne pokoje łatwe do ciekawego zaaranżowania. Apartament jest kompletnie urządzony – wszystkie meble i sprzęty są nowe i dotychczas nie używane. Serdecznie zapraszam do oglądania.

Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Pomagamy w załatwieniu kredytu hipotecznego, współpracujemy z 21 najlepszymi bankami w Polsce. Dajemy możliwość pełnej obsługi kredytowej całkowicie za darmo (120-11631).

Kontakt:
Tel. +48 32 731 06 02

Data publikacji: 17-03-2017
Print Friendly, PDF & Email