na zdjęciu ekskluzywny salon w apartamencie do sprzedaży w Chorzowie

Apartament do sprzedaży w Chorzowie

Chorzów, apartament do sprzedaży za 407 000 złotych. Powierzchnia tego apartamentu to rekordowe – jak na polskie warunki – 128 metrów kwadratowych. Drugie piętro. Cztery pokoje.
Zadbana kamienica. Cena do negocjacji. Apartament po generalnym remoncie, dzięki czemu jest nie tylko nowy, ale i niezwykle nowocześnie oraz luksusowo urządzony. Dużym atutem jest również lokalizacja, gdyż apartament położony jest w bliskiej odległości od parku, przedszkola, szkoły, sklepów i dyskontów spożywczych słynnych sieci handlowych.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w apartamencie wygląda następująco: salon + gabinet + łazienka z wc + przedpokój + sypialnia + kuchnia + garderoba. Do apartamentu przynależy spora piwnica o powierzchni 20 m2. Wnętrze niezwykle przestronne i jasne, a to zawdzięcza między innymi niestandardowej wysokości pomieszczeń 280 cm. Ekspozycja okien we wszystkich kierunkach. Regulamin oraz zasady współpracy z naszym biurem dostępne na stronie internetowej w zakładce Regulamin. Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Pomagamy w załatwieniu kredytu hipotecznego, współpracujemy z 21 najlepszymi bankami w Polsce. Dajemy możliwość pełnej obsługi kredytowej całkowicie za darmo. Zapraszamy do współpracy. (120-11859)

Kontakt:
Tel. +48 881 749 881

Data publikacji: 19-03-2017
Print Friendly, PDF & Email