Szklarska Poręba apartament na sprzedaż

Na sprzedaż bardzo luksusowy, 2-poziomowy, pięciopokojowy apartament o powierzchni 104,60 m2 położony na IV piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku, w Szklarskiej Porębie za cenę 970 000 zł.
Piękny widok na góry. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI, POŚREDNIK WYNAGRADZANY JEST PRZEZ SPRZEDAJĄCEGO.

Rozkład pomieszczeń:
– salon
– 4 sypialnie
– aneks kuchenny
– 2 łazienki.

Apartamenty położony w budynku mieszkalnym w Szklarski Porębie. Położony jest w doskonałej lokalizacji. Zapewniającej zarówno odpoczynek w ciszy i spokoju,
jak i dobre połączenie z centrum Szklarskiej Poręby oddalonej o zaledwie 2 kilometry. Na terenie obiektu znajduje się mnóstwo drzew oraz strumień, a z działki roztacza się piękny widok na góry. Apartament zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. WW APARTAMENT MOŻECIE PAŃSTWO KUPIĆ JUŻ ZA 5 344,37 ZŁ MIESIĘCZNIE Z KREDYTEM HIPOTECZNYM*. *ZAPEWNIAMY PEŁNĄ, PROFESJONALNĄ OBSŁUGĘ NOTARIALNĄ ORAZ DZIĘKI WSPÓŁPRACY Z 25 BANKAMI POMAGAMY W NEGOCJOWANIU JAK NAJNIŻSZEJ RATY KREDYTU PRZY ZAKUPIE TEJ I INNYCH NIERUCHOMOŚCI, JAK RÓWNIEŻ SKORZYSTANIE Z NASZEJ OFERTY KREDYTOWEJ WTEDY GDY NIE KUPUJECIE PAŃSTWO NIERUCHOMOŚCI ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. POMAGAMY RÓWNIEŻ W UZYSKANIU KREDYTU NA BUDOWĘ LUB REMONT NIERUCHOMOŚCI. ZA ZAKUP TEJ I INNYCH NIERUCHOMOŚCI ZA NASZYM POŚREDNICTWEM KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu i obejrzenia nieruchomości. (151-106)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 75 75 444 44
Tel. +48 793 911 209

Data publikacji: 05-07-2014
Print Friendly, PDF & Email