Łódź apartament na sprzedaż

Do sprzedaży oryginalnie urządzony, 4-pokojowy apartament o pow. 154 m2 położony na III piętrze 4-kondygnacyjnej kamienicy, w centrum Łodzi za cenę 650 000 zł.
Piękny budynek w dobrym stanie, z czystą i zadbaną klatką schodową, teren ogrodzony, ładnie zagospodarowany. Odnowione podwórze, nowe ogrodzenie, brama wjazdowa, domofony; kolejne prace będą obejmowały remont klatki schodowej i zautomatyzowanie bramy wjazdowej.

Rozkład pomieszczeń:
– salon
– 3 sypialnie
– duża kuchnia
– 2 łazienki
– przedpokój
– 2 balkony.

Każde pomieszczenie ma dwoje drzwi. Lokal odnowiony w 2004 roku; okna nowe plastikowe skierowane na stronę wschodnią i zachodnią; wymieniono podłogi – panele Barlinek; odrestaurowana stolarka drzwiowa; gładzone ściany;
w jednej części mieszkania wymieniona instalacja elektryczna. Opłaty eksploatacyjne dla dwóch osób wynoszą ok. 860zł, w to wliczona jest m.in. opłata za ogrzewanie i zaliczka na wodę. DOSTĘPNE MEDIA: wszystkie media po za ciepłą wodą są z sieci miejskiej; ciepła woda z termy gazowej. Ogrzewanie nieopomiarowane; na wodę zimną jest licznik. Przyjemne, ciche, czyste i ciepłe mieszkanie z klimatem w wyjątkowej lokalizacji, w okolicy świetnie skomunikowanej z każdą częścią miasta i bardzo dobrze zorganizowanej pod względem handlowo – usługowym (wiele mniejszych i większych sklepów i punktów usługowych). Niecałe 500m od ul. Piotrkowskiej – osi aglomeracji łódzkiej. To tu, lub w jej pobliżu znajdują się niemal wszystkie najważniejsze urzędy administracji publicznej, siedziby banków, sklepy, restauracje i mnóstwo pubów. To tu odbywa się większość łódzkich imprez, festynów, marszów i uroczystości państwowych. Jest to centrum kulturalne, polityczne, sentymentalne, handlowe i biznesowe Łodzi. ŻEBY TO POCZUĆ – TRZEBA ZOBACZYĆ! Zapraszamy. (122-1110)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 728 934 974
e-mail: a.lesiak@wgn.pl

Data publikacji: 04-07-2014
Print Friendly, PDF & Email