Mielno apartament na sprzedaż

Na sprzedaż śliczny, nowoczesny, 1-pokojowy apartament o pow. 27,43 m2 położony w najnowocześniejszym obiekcie apartamentowym na wybrzeżu środkowym za cenę 287 220 zł.

Styl, położenie i funkcjonalność to niewątpliwe atuty apartamentowca zlokalizowanego na wydmie przy Mieleńskiej promenadzie z bezpośrednim zejściem na szeroką plażę. W apartamentowcu znajdują się restauracja i kawiarnie z widokiem na morze, oraz taras rekreacyjny z basenem zewnętrznym.

Rozkład pomieszczeń:
– salon
– aneks kuchenny
– taras
– łazienka

Lokal wykończony pod klucz z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów; kuchnia umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD, łazienka z pełną armaturą. Apartament o bardzo dużej wysokości pomieszczeń około 4m dającej możliwości ciekawej aranżacji. Podana cena jest ceną netto, VAT 8%.
Nie szukaj dalej, lepszej oferty nie znajdziesz, podejmij decyzję już dziś, bo jutro może być już za późno aby zostać właścicielem tak niepowtarzalnej nieruchomości. (067-394)

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie
oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter
wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich
osobistą weryfikację.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 608 621 626
e-mail: chlebanowski@wgn.pl

Data publikacji: 19-02-2014
Print Friendly, PDF & Email