Apartament w Zduńskiej Woli

Na sprzedaż ekskluzywny apartament 3-pokojowy o pow. 65 m2 położony na IV piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku, na os. Żytnim, w Zduńskiej Woli (woj. łódzkie) za cenę 249 000 zł.
Oferowany lokal do nabycia wraz z pełnym wyposażeniem (bez sprzętu RTV). Budynek zarządzany przez bardzo prężnie działającą wspólnotę mieszkaniową, która odnowiła elewację, zorganizowała zieloną przestrzeń wokół bloku oraz położyła nowe chodniki i stworzyła dodatkowe miejsca parkingowe. Niski czynsz – 370 zł/m-c. Brak podzielników na grzejnikach. Apartament nie wymaga dodatkowych nakładów inwestycyjnych, zaaranżowany i wykonany według indywidualnego projektu.

Rozkład pomieszczeń:

salon\

– aneks kuchenny

– 2 sypialnie

– łazienka

– korytarz.

Kuchnia w zabudowie, 3 szafy przesuwne, wszystkie meble wykonane na wymiar i dopasowane do całości wnętrza. Wymieniono okna na BUDWAR w kolorze dębu, drzwi, instalację elektryczną, wod-kan, CO. Nowe wylewki, ścianki działowe, ekrany i sufity docieplone wełną mineralną. Apartament posiada wiele zabudów, materiałów dekoracyjnych, całe oświetlenie oparte na technologii led. Do apartamentu przynależy piwnica. Dodatkowo można swobodnie korzystać z rowerowni i pralni. Istnieje możliwość przejęcia wynajmowanego w sąsiedztwie garażu. W najbliższym otoczeniu plac zabaw, placówki oświatowe (szkoła podstawowa, gimnazjum, przedszkole) placówki medyczne (szpital, przychodnia), PKP, PKS oraz basen.

W kilka minut na pieszo można dotrzeć do poczty, banku, ZUS-u, urzędu skarbowego, kościoła. W razie potrzeby przygotujemy dla Państwa dogodną ofertę kredytową kilku banków. Pomagamy w przeprowadzeniu całej transakcji. Zadowolony klient jest gwarancją sukcesu naszego zespołu. Jesteśmy tu dla Ciebie. Zapraszamy na prezentację. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Wioleta Piotrowska (licencja nr: 20011). Staramy się, aby informacja dotycząca oferowanej nieruchomości była możliwie dokładna, kompletna i aktualna. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji. Informacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jedynie jako informacja o której mowa w art. 71 KC. (111-1566)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 43 827 50 50

Tel. +48 502 666 060

Data publikacji: 26-03-2015
Print Friendly, PDF & Email