Apartament w Szczecinie, Pilchowo

Do sprzedaży luksusowy apartament 4-pokojowy o powierzchni 121,65 m2 położony na I piętrze, w 2-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Pilchowo, w Szczecinie za cenę 497 000 zł.
Apartament o wysokim standardzie znajdujący się w odrestaurowanym, niskim budynku. Apartament umiejscowiony jest na pierwszym piętrze na które prowadzą wygodne i szerokie schody. Klatka przestronna , pięknie doświetlona dużym świetlikiem znajdującym się na suficie.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– sypialnia

– pokój dziecięcy

– garderoba

– holl

– kuchnia

– łazienka

– przedpokój

Salon prezentuje się bardzo okazale , jest w nim bardzo ładny kominek wykonany z wysokiej klasy materiałów. Salon jest duży, dobrze naświetlony i gustownie urządzony. Sypialnia o powierzchni około 20m2 bardzo ustawna w pastelowych pięknych kolorach. Pokój dziecięcy o powierzchni około 25m2 ,jasny jak również posiadający duży potencjał aranżacyjny. Ostatni pokój o powierzchni 12m2, obecnie stanowi garderobę. Kuchnia o powierzchni około 20m2 umiejscowiona jest pomiędzy salonem a sypialnią. Znajduje się tam wysokiej klasy zabudowa wraz ze sprzętem AGD. Łazienka o powierzchni około 15m2 wyłożona wysokiej klasy glazurą i terakotą. Jest to właściwie pokój kąpielowy. Budynek znajduje się na ogrodzonej posesji ,znajdują się tam również liczne nasadzenie. Cały teren jest wyłożony kostką brukową, w koło panuje ład i porządek. Na posesji są miejsca parkingowe dla mieszkańców, wjazd przez bramę na pilota. Przy wejściu na posesję znajduje się domofon. Cały teren dobrze zagospodarowany i bezpieczny dla mieszkańców. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest użycie wysokiej klasy materiałów wykończeniowych samego apartamentu i całego budynku. Polecam z uwagi na dobre i miłe sąsiedztwo. W pobliżu tereny spacerowe, kościół, sklep oraz stadnina koni. Jest to urokliwe miejsce oraz enklawa spokoju. Dobre połączenie z centrum Szczecina. Przy zakupie tej nieruchomości zapewniamy Państwu pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Najlepszych informacji udzieli Państwu agent prowadzący. (105-5498)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 91 30 70 270

Tel. +48 606 641 999

e-mail: k.splawska@wgn.pl

e-mail: p.galazka@wgn.pl

Data publikacji: 27-03-2015
Print Friendly, PDF & Email