na zdjęciu salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży w okolicy Zielonej Góry

Apartament w okolicy Zielonej Góry

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 86,81 m2 (3 pokoje) usytuowany na III piętrze, w 5-kondygnacyjnej kamienicy, w okolicy Zielonej Góry (na terenie woj. lubuskiego) za cenę 250 000 zł. Kupujący nie płaci prowizji.
Rozkład pokoi w apartamencie: 2 balkony + salon + sypialnia + pokój dziecięcy + kuchnia + spiżarnia + przedpokój.

Apartament przeszedł generalny remont. Apartament o niezwykle estetycznym wnętrzu i ustawnych pokojach. Spokojni i mili sąsiedzi. Do apartamentu przynależy piwnica oraz komórka. Istnieje możliwość zaadaptowania komórki na pokój. Apartament ogrzewany jest piecem gazowym, 2-funkcyjnym.

Apartament znajduje się w korzystnej, atrakcyjnej lokalizacji. Blisko przedszkole, szkoła, dworzec PKP i PKS, market, sklepy, banki, apteki. Polecam i zapraszam na prezentację. Bezpłatnie pomagamy w załatwianiu kredytów, a przy transakcji sprzedaży zapewniamy obsługę notarialną., W razie wszelkich pytań (apartament, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w apartamencie.

Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN GŁOGÓW, ul. Garncarska 22. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-1190)

Kontakt:
e-mail: b.krupa@wgn.pl
Tel. +48 533 306 813

Data publikacji: 06-12-2016
Print Friendly, PDF & Email