na zdjęciu ekskluzywne wnętrze apartamentu do sprzedaży w Legnicy

Apartament w Legnicy

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o powierzchni 77,32 m2 (4 pokoje) mieszczący się na II piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku, w Legnicy (woj. dolnośląskie) za cenę 470 000 zł.
Apartament niezwykle nowoczesny, ekskluzywny i elegancko wykończony. Apartament wykończony przy użyciu materiałów najlepszego gatunku. Nowoczesny projekt.
Rozkład pomieszczeń w apartamencie:
– salon
– kuchnia
– balkon
– 3 sypialnie
– garderoba
– przedpokój
– łazienka
– wc

Apartament kompletnie urządzony i umeblowany. Apartament do sprzedaży wraz z 4 miejscami parkingowymi w cenie. Doskonała lokalizacja – apartament znajduje się w spokojnej okolicy, w bliskim sąsiedztwie licznych terenów zielonych. W razie wszelkich pytań (apartament, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przy transakcji zakupu apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Legnica, ul. Bilsego 11 . Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-4346)

Kontakt:
e-mail: g.szozda@wgn.pl
Tel. +48 530 150 015

Data publikacji: 05-12-2016
Print Friendly, PDF & Email