na zdjęciu salon oraz fragment kuchni w apartamencie do sprzedaży w okolicach Katowic

Apartament w okolicach Katowic

Luksusowy apartament o powierzchni 69,60 m2 (3 pokoje) usytuowany na parterze, w 8-kondygnacyjnym budynku, w okolicach Katowic za cenę 228 000 zł.
Apartament niezwykle duży, przestronny oraz niebywale ustawny. Apartament jasny, widny, bardzo słoneczny. Unikatowy układ pomieszczeń w apartamencie pozwolił na oryginalne rozwiązanie przy aranżacji wnętrza, tworząc nowoczesną przestrzeń dzienną open space, łączącą funkcje salonu kuchni i jadalni.

Apartament składa się z następujących pomieszczeń:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– jadalnia
– łazienka z wc
– przedpokój
– balkon

Apartament wraz z przynależną piwnicą. Do dyspozycji mieszkańców apartamentu pozostaje suszarnia. Ponadto cena sprzedaży apartamentu zawiera całą widoczną na zdjęciach stałą zabudowę kuchni wraz ze sprzętem AGD (kuchenka, okap, zmywarka i lodówka), która jest wykonana w sposób przemyślany i racjonalny oraz praktyczny, a także szafy w przedpokoju i pokoju z drzwiami przesuwnymi.

Doskonała lokalizacja – apartament znajduje się w pobliżu pełnej infrastruktury (sklepy, szkoła, przedszkole, przychodnia, place zabaw dla dzieci, park), Media: woda ciepła i zimna z sieci miejskiej, gaz ziemny, prąd, centralne ogrzewanie. Gorąco zapraszam do oglądania apartamentu, gwarantuję miłą atmosferę oraz fachową i aktywną pomoc na każdym etapie współpracy. Pomagamy w uzyskaniu finansowania. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (116-2087)

Kontakt:
e-mail: j.wyrwol@wgn.pl
Tel. +48 32 745 21 51
Tel. +48 536 111 665

Data publikacji: 09-11-2016
Print Friendly, PDF & Email