na zdjęciu salon oraz fragment kuchni w apartamencie do sprzedaży w Sosnowcu

Apartament w Sosnowcu

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o powierzchni 88,22 m2 (4 pokoje) położony na wysokim parterze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 1990 roku, w Sosnowcu (woj. śląskie) za cenę 290 000 zł.
Kupujący nie płaci prowizji. Cena do negocjacji. Apartament do sprzedaży w opcji zamiany bądź przyjęcia w rozliczeniu nieruchomości kupującego.

Apartament niezwykle ciepły, przestronny i komfortowy. Atrakcyjna lokalizacja – apartament mieści się w spokojnej okolicy, w otoczeniu niskiej i estetycznej zabudowy oraz domów jednorodzinnych. Blisko centrum handlowe (Auchan, Plejada), sklepy, punkty usługowo-handlowe, poczta, stacja benzynowa, bankomat, bank, apteka, przychodnia, plac zabaw, przedszkole, szkoły, boiska sportowe, siłownia oraz przystanki komunikacji miejskiej.

Apartament składa się z następujących pomieszczeń:
– salon
– taras
– 3 sypialnie
– garderoba
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka
– wc

Apartament do sprzedaży wraz z opcją wynajęcia blaszanego garażu w cenie 100 zł/m-c. W razie wszelkich pytań (apartament, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przy transakcji zakupu apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami – Śląsk i Zagłębie. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-1624)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl
Tel. +48 608 076 088

Data publikacji: 09-11-2016
Print Friendly, PDF & Email