zdjęcie przedstawai fragment salonu i aneks kuchenny w apartamencie do sprzedaży w Kwidzynie

Apartament w Kwidzynie

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 107 m2 (3 pokoje) usytuowany na II piętrze, w 3-kondygnacyjnej kamienicy, w Kwidzynie (Centrum) za cenę 250 000 zł.
Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Cena do negocjacji.

Apartament przeszedł generalny remont. Nowi właściciele mogą się do niego wprowadzić praktycznie bez konieczności ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów.
Rozkład pokoi w apartamencie wygląda następująco:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– spiżarnia

Dużą zaletą apartamentu jest jego nowoczesne wnętrze, bardzo estetycznie i gustownie wykończone. Zawdzięcza to między innymi halogenowemu oświetleniu, różnych aranżacjach podwieszanych sufitów oraz nietypowym formom przyciągającym oko odważnym kolorem. Apartament do sprzedaży wraz z przynależną spiżarnią. Apartament z ogrzewaniem gazowym. Co ciekawe, ten duży apartament dość łatwo można przerobić na dwa mniejsze mieszkania. Istnieje możliwość zaadaptowania strychu na kolejny apartament albo mieszkanie. W razie pytań zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w apartamencie.

Przy transakcji zakupu apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Kwidzyn, ul. Braterstwa Narodów 51. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-3402)

Kontakt:
Tel. +48 55 277 65 09
tel. +48 603 70 55 85

Data publikacji: 23-12-2016
Print Friendly, PDF & Email