na zdjęciu luksusowe wnętrze w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży w Szczecinie

Apartament w Szczecinie

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 96,62 m2 (3 pokoje) usytuowany na IV piętrze, w 5-kondygnacyjnej kamienicy z 1930 roku, w Szczecinie za cenę 309 000 zł.
Apartament do sprzedaży z możliwością pozostawienia mebli pokojowych, wyposażenia kuchni, pralki oraz wyposażenia widocznego na zdjęciach – cena do uzgodnienia.

Apartament przeszedł remont 3 lata temu i jest obecnie wykończony w wysokim standardzie. Ekspozycja okien na wschód oraz zachód.

Rozkład pokoi w apartamencie:
– salon
– sypialnia
– pokój
– kuchnia
– łazienka
– korytarz
– garderoba

Apartament w opcji z możliwością dokupienia znajdującej się obok suszarni o powierzchni 28 m2. Apartament cichy jak na tę część miasta, dzięki usytuowaniu częściowo od strony podwórka. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację apartamentu. Znakomita lokalizacja to kolejna zaleta apartamentu. Świetna komunikacja z pozostałymi dzielnicami miasta. Blisko kamienicy liczne linie tramwajowe, którymi łatwo można dostać się do centrum i wielu innych dzielnic miasta.

W razie wszelkich pytań (apartament, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w apartamencie. Przy transakcji zakupu apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Szczecin 4, ul. Królowej Jadwigi 1. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (182-131)

Kontakt:
e-mail: j.wielgat@wgn.pl
Tel. +48 91 307 93 93
tel. +48 886 551 193

Data publikacji: 24-12-2016
Print Friendly, PDF & Email