zdjęcie przedstawia ekskluzywny saloon w apartamencie do sprzedaży w Radomiu

Apartament do sprzedaży w Radomiu

Radom, apartament do sprzedaży za cenę 515 000 złotych. Apartament liczy gigantyczne 123 metry kwadratowe luksusowej powierzchni. Drugie piętro. Trzy pokoje. Budynek z 1996 roku o czterech kondygnacjach. Kupujący nie płaci prowizji.
Rozkład pokoi i powierzchni w apartamencie: salon + kuchnia + pokój dziecięcy + 2 garderoby + osobne wc + taras + jadalnia + sypialnia + łazienka + przedpokój. Apartament mieści się w bardzo cichej, spokojnej i przede wszystkim bezpiecznej lokalizacji. Wokół dużo zieleni. Apartament dedykowany przede wszystkim pracującemu małżeństwu z uczącymi się dziećmi, którzy – jako rodzina – poszukują estetyki oraz komfortu.

Komfortowe wnętrze, znakomitej jakości materiały oraz wspominana wcześniej atrakcyjna lokalizacja to trzy najważniejsze zalety oferowanego apartamentu na sprzedaż. Przy transakcji zakupu apartamentu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. W razie wszelkich pytań (apartament, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w apartamencie. (158-527)

Kontakt:
e-mail: wojciech.huryn@wgn.pl
Tel. + 48 695 032 700

Data publikacji: 12-03-2017
Print Friendly, PDF & Email