zdjęcie prezentuje widok z salonu na luksusowy aneks kuchenny w luksusowym apartamencie do sprzedaży w Olsztynie

Apartament na sprzedaż w Olsztynie

Olsztyn, apartament do sprzedaży za cenę 210 000 złotych. Apartament rozciąga się na 35,89 metrach kwadratowych luksusowej powierzchni. Parter. Dwa pokoje. Budynek z 2012 roku o czterech kondygnacjach. Kupujący nie płaci prowizji.
Apartament składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + balkon + łazienka z wc + aneks kuchenny + sypialnia + przedpokój.

Luksusowy apartament znakomicie nadaje się do zamieszkania przez singla, parę albo jako inwestycja pod wynajem. Nowoczesny design, gustowne wnętrze oraz znakomita lokalizacja – to trzy największe zalety oferowanego na sprzedaż apartamentu. Apartament został niezwykle estetyczne i funkcjonalnie zaaranżowany. W środku meble oraz wysokiej jakości nowy sprzęt AGD. W cenie apartamentu pozostaje sprzęt AGD i wszystkie meble widoczne na zdjęciach.

Do apartamentu przynależy piwnica o powierzchni 4 m2. Chciałbyś kupić apartament, ale brakuje Ci gotówki? Pomożemy dokonać najlepszego wyboru oferty finansowania spośród wielu banków. Dostosujemy ofertę kredytu do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będziemy do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Apartament znajduje się w znakomitej lokalizacji – nieopodal place zabaw dla dzieci i dużo zieleni, a także dużo miejsc parkingowych. Wokół znakomicie rozwinięta infrastruktura. (167-668)

Kontakt:
e-mail: m.brzuzy@wgn.pl
Tel. +48 502 600 444

Data publikacji: 11-03-2017
Print Friendly, PDF & Email